www.yamahaszkola.pl Witaj, dzisiaj jest środa 13 grudnia, 2017 r. godzina

Ogłoszenie

SZANOWNI PAŃSTWO, Informujemy, że od 1 września 2016 nasza szkoła nie będzie już partnerem sieci Szkół Muzycznych Yamaha w Polsce lecz kontynuje edukację muzyczną dzieci i młodzieży jako niezależna placówka - Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia ALLEGRO pod nadzorem pedagogicznym Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie działającego z ramienia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zapraszamy do podjęcia nauki gry na instrumentach w ramach I klasy szkoły muzycznej I stopnia w cyklu: 6-letnim {dzieci od 7 do 10 lat} z przedmiotami obowiązkowymi: instrument, rytmika, kształcenie słuchu oraz 4-letnim {młodzież od 10 do 17 lat} z przedmiotami obowiązkowymi : instrument, kształcenie słuchu. Nauka w każdej klasie udokumentowana jest świadectwem promocyjnym. Równocześnie można korzystać z nauki w ramach kursów gry na instrumencie oraz śpiewu 1 lub 2 razy w tygodniu na dotychczasowych warunkach. Przebieg nauki dokumentuje dyplom ukończenia kursu wydawany na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy także na lekcje umuzykalniające dla małych dzieci w przedziałach wiekowych:
  • niemowlęta od 6 miesięcy do 15 miesięcy
  • małe dzieci od 16 miesięcy do 2,5 roku
  • młodsze przedszkolaki 2,6 do 4 lat
  • zerówka muzyczna dla dzieci 4 – 6 lat.
W ramach zajęć dla najmłodszych oferujemy rytmikę, śpiew piosenek, grę na instrumentach perkusyjnych, rytmikę, plastykę. W trakcie roku szkolnego organizujemy koncerty, wyjazdy do opery, warsztaty, spotkania z muzyką i tradycją. Zapraszamy na bezpłatną lekcję próbną w ramach wybranego programu. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo oraz telefonicznie. Życzymy słonecznych i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrekcja i Pedagodzy Szkoły Muzycznej

WYNIKI V KONKURS INSTRUMENTALNY „0 LAUR DZIECI WRZESIŃSKICH”

Pobierz wyniki: .PDF

WYNIKI IV MIĘDZYPOWIATOWEGO KONKURSU MŁODYCH INSTRUMENTALISTÓW „0 LAUR DZIECI WRZESIŃSKICH”